Móda, která vás chytne za srdce

Mezi námi jsou ženy, které mají raději praktickou a sportovnější módu, ke které se prostě kabelka nehodí. Právě proto řada výrobců vsadila na stylové batohy, kde se klade velký důraz na použití kvalitních materiálů a originalitu provedení.
Možná ještě také žijete v domnění, že batoh patří spíše do výbavy vousatého muže nebo sportovního nadšence, ale to by byla trochu jiná kapitola. Také vám možná připomenou školní časy, kdy je nosil vlastně každý.
modra bunda holka
Chceme s vámi mluvit o elegantních výrobcích, které milují přírodní kůži a bavlněné plátno, které voní nadčasovou tradicí. Takovýto doplněk pak získá šmrnc a příjemný design, který velmi překvapí.
vUlevte především svým zádům
Za tento trend vám poděkují zejména vaše záda, protože díky přetížené kabelce, nemáte páteř ve správném postavení. Takto je máte zatížená rovnoměrně a úleva je tedy hned znát.
Chcete vypadat jako rebelka
Pak zvolte batoh s kombinací kovových aplikací nebo různých třásní. Nebo vyzkoušejte metalické barvy, takto určitě neuniknete pozornosti okolí.
bílá slon Některé ženy zase milují už od mládí různé visačky, potisky nebo nášivky. Ty se hodí ale spíše pro volný čas. Mezi žhavé současné trendy rozhodně patří semišové provedení, kde se snoubí praktické využití s elegancí.
Na pultech obchodů se setkáte jak s klasickou velikostí, tak také s různými mini modely. Záleží už jen na vašem vkusu a preferencích.


Jak je správně nosit
Pokud chcete vystupovat jako elegantní dáma, pak volte raději koženou variantu, která se hodí téměř ke všem outfitům. Dokonce je můžete nosit i k sukni či šatům, jen je potřeba zvolit ten správný model. Nápadné barvy a aplikace noste spíše k ležérnímu volnočasovému oblečení, tady nikdy neuděláte žádný přešlap. Decentnější oblečení tak skvěle doladíte a budete tak uvěřitelná.žlutá batoh chůze
Pokud si stále nejste jistá, jestli to bude váš šálek čaje. Vypravte se s kamarádkou na nákupy a zkoušejte různé variace. Zkušení prodavači vám také rádi poradí, co se bude hodit právě k vám. Svou roli hraje osobnost a také vizáž. Křehká květinka nejspíš nebude mít na zádech velký pytel od brambor.

3/5 - (1 vote)