Elegantní a přesto hřejivé

Rozhodování mezi stylovou a funkční bundou už nemusí být vaším nepřítelem. Jak se teple obléci a přitom vypadat stále skvěle? Spolehněte se na tyto kousky.

Legíny

Legíny v zimě? Leda tak pod kalhoty – říkáte si. Ale ne. Zvolte zateplené dámské legíny, které fungují podobně jako termo prádlo, ale vypadají jako módní legíny. Na výběr je tolik stylů, že se dostane na každého. Vaše nohy tak budou v teple, ale na rozdíl od plandavých oteplovaček v nich budete vypadat stylově a krásně.

žena s kapucí

Bundy

Už dávno nemusíte volit mezi designovou bundou a obrovskou hřejivou hrůzou. Na trhu je k dostání spousta zimních bund a kabátů, které díky správně zvolenému materiálu vypadají dobře, tence, ale přitom hřejí jako babiččin starý kožich.

Termo prádlo

Chystáte se do zimy na delší dobu a děsíte se prokřehlých kostí? Pak vsaďte na termo prádlo. Správně zvolené termo prádlo se lehce skryje pod vaším oděvem a zahřeje vás. Nezapomínejte také na termo ponožky, které se hravě vejdou i do vašich nejstylovějších kozaček a odvedou práci, na kterou nemají ani ty tlusté pletené ponožky, které tak ráda nosíte doma.

žena ve sněhové vánici

Čepice

Že čepice nevypadá dobře a čelenka je stylovější? Nesmysl. Zatímco čelenka chrání jen naše uši, čepice zahřeje celou hlavu a jak víme, hlavou uniká nejvíc tepla. Navíc jsou čepice opět v kurzu a na trhu je tolik stylů, že si vybere každý. S bambulí, nebo s vtipným potiskem? Jednoduchou, nebo duhově barevnou? Vybere si každý.

Rukavice

Prokřehlé prsty jsou na zimě jednou z nejhorších věcí, jenomže rukavice mnohdy bývají nepraktické, nebo zase postrádají styl. Nyní však seženete rukavice tenké a přitom hřejivé, stylové kožené, nebo dokonce takové, které nemusíte sundávat, když něco děláte na mobilu – dotekové rukavice.

Nákrčník

Zatímco šály a šátky se někdy odmotávají a mají buď praktický účel, nebo skvělý design, nákrčníky v sobě snoubí obojí. Chrání váš krk před zimou a přesto vypadají skvěle. Nikdy se neodmotávají a v případě kruté zimy je jednoduše přetáhnete i přes ústa a zařídíte si tak více tepla pro sebe.

Nevíte-li kde nakoupit skvělé, stylové a funkční oblečení, které něco vydrží, navštivte internetový obchod Disstyle, který nabízí rozmanitý výběr, kvalitu a to vše za super ceny.