I Vy máte naději

Odjakživa platilo a stále platí, že naděje umírá poslední! Pokud nepropadnete negativním myšlenkám, potom změna trvalého pobytu nemusí být tíživým problémem. Dokonce ani nečekaným zázrakem!

byty

Je jasné, že se nacházíte v situaci, která patří spíše k těm nezáviděníhodným. Přijít o střechu nad hlavou a nemít naději na lepší zítřky, tak to je pekelná situace. Víte, Vy si musíte projít všemi fázemi přijmutí současné situace. Vztek, lítost, beznaděj. Ale věřte, že naději máte.

Nyní víte, že stát se bezdomovcem není zase těžké. V takové chvíli dokonce není ani tak podstatné, jaké důvody k této životní situaci vedly. Nyní je daleko podstatnější, abyste výše uvedenými fázemi prošli rychle a bez újmy na zdraví. Abyste stav bezdomovce změnili na důvěryhodného občana. Změnou trvalého pobytu, díky níž získáte obyčejnou adresu, se můžete začít ucházet, třeba o zaměstnání. Pokud jste o zaměstnání nepřišli, máte veliké štěstí. Ale nahlaste svému zaměstnavateli, že bydlíte na magistrátu. Taková ostuda!

Přestaňte bloumat po ulici a hledět do oken těch šťastných lidí co nejdříve!

Seberte všechny své síly, změňte trvalý pobyt a pusťte se do nápravy chyb, které jste doposud udělali. Jedině takovým způsobem můžete dosáhnout rovnováhy a racionálního uvažování. To Vám prospěje v tom, abyste začali prostě od začátku, aniž by lidé kolem Vás postřehli, jak zapeklitý problém máte. Uvidíte, že najdete ve své blízkosti ještě pár kamarádů, kteří Vám pomohou. Ale také počítejte s tím, že se mnozí od Vás odkloní. Ale pročištění vztahů není nikdy na škodu. Teprve ve svízelných životních situacích poznáte opravdová přátelství. A to je také velmi cenná zkušenost!

panelák

Získejte novou adresu a milujte život!

Podívejte se, nic není tak horké, abyste to nezvládli! Změnit trvalý pobyt není nic ojedinělého. Jde o běžnou životní akci, která se člověku přihodí za život několikrát. Ani Vy nebudete výjimkou! Jen Vaši nejbližší si zaslouží Vaše vysvětlení. Těm ostatním do toho nic není.