Komu darovat propisku s vlastním potiskem

Když se zamyslíte nad tím, jaké předměty v domácnosti nejčastěji používáte, a v podstatě každý den, co vás napadne? Mohou to být kapesníky, papírové nebo látkové, toaletní papír, hrnek na kávu a kromě základního oblečení a obuvi také tužky nebo propisky. I přesto, že se dnes mnoho věcí řeší přes e-mail a mobilní komunikaci, stále zůstává propisovací tužka tou základní pomůckou pro zaznamenávání dějů a událostí na papír.

propiska a poznámkový blok

Chcete-li tedy někomu darovat předmět, opatřený potiskem, aby mu připomínal vás, anebo nějakou příjemnou událost, darujte mu propisku s vlastním potiskem. Jaká témata by mohla na propiskách s potiskem být?

Jméno či přezdívka – mnoho lidí osloví propiska s vlastním jménem či přezdívkou, anebo se jmény lidí, kteří jsou dotyčnému blízcí a nakloněni. Na propiskách mohou být uvedena i jména domácích mazlíčků. Propiska se jménem je vždy osobní záležitost, která vás ihned se jmenovaným člověkem propojí.

Datum významné události – na propiskách s vlastním potiskem lze mít zaznamenaná důležitá data, která vás nějakým způsobem oslovují, jako jsou narozeniny, jmeniny, výročí svatby či seznámení či jiná výročí a data, která vám v životě něco řeknou. Opět vás pohled na datum ihned propojí s uplynulou událostí a připomene hezké chvíle, které jste v životě prožili.

hezká propiska

Datum budoucí události – můžete darovat svým blízkým i propisku s vyznačeným datem blížící se události, na kterou se společně těšíte, třeba chystáte vodáckou výpravu po Sázavě nebo dovolenou ve Vysokých Tatrách a nemůžete se dočkat. Propiska vám všem toto bude připomínat.

Taháky – na propisku se dají zaznamenat i některé vzorce a symboly, které využívají např. studenti nebo lidé technických profesí, jako jsou strojaři nebo stavbaři. Může to být pomůcka pro výkon běžné praxe, aniž byste museli listovat někde v knihách.