Cestování po Pardubicích

Je důležité si najít aspoň pár dní na pořádnou dovolenou. Přece jen si každé tělo potřebuje odpočinout. Ať jste student, který se celý rok učil nebo dělal maturitu, máte za sebou zkoušky či budete obhajovat brzy svou práci. Nebo celý rok pracujete a viděl jste pár dní volna na Vánoce, kdy je to většinou zmatek či jste kdokoliv jiný a chcete si odpočinout, tak dovolenou nezanedbejte. Co vlastně znamená POŘÁDNÁ DOVOLENÁ? Znamená to zahraničí, moře, luxusní hotel? To rozhodně ne. Česko je pro dovolenou ráj, a proto si vybere snad každý. Můžete si přes různé stránky pronajmout chalupu na týden, můžete bydlet v chatce, ve stanu, v karavanu a stále to bude ta pořádná dovolená. Pořádnou dovolenou samozřejmě dělá i pohodlí při ubytování, ale nejlepší zážitky vytváří výlety. Ať už to jsou hrady, zámky, stezky, aquaparky, zábavné parky, muzea a mnoho dalšího, tak to je to, na co budete myslet nejvíce.

dovolená

Inflace je v poslední době zlo, ale ráda bych se s vámi podělila o nápad na dovolenou v Česku. Co například Pardubice, město perníků a dostihů, tam se toho dá dělat mnoho. Co se týče ubytování, tak pokud pojedete ve dvou a budete to platit na půl, tak seženete ubytování na dvě noci pro dvě osoby za celkem 1 980 Kč, takže 990 Kč na osobu, což je úžasné.

dovolená

Nejlepší je hledat, aby v tom byla zahrnuta i snídaně. Pokud se do Pardubic rozhodnete jet, tak nesmíte zapomenout navštívit zámek. Okruhy tam jsou levné a například za Rytířské sály a Kapli Tří králů zaplatíte 90 Kč. Samotná prohlídka města stojí za to. Pokud máte rádi památky, tak zajděte na Kunětickou horu. Základní okruh vás bude stát 130 Kč a budete mít postaráno i krásný a nezapomenutelný výhled. Jak jsem říkala, tak Pardubice jsou proslulé perníkem, takže určitě seženete nějakou výrobnu, která dělá prohlídky, něco vám řekne a budete si moct třeba něco vyrobit. Zastavte se i v pardubickém Aquaparku, kde si odpočinete. To je takový MUST HAVE, co byste měli navštívit.

Jaké město máte v plánu navštívit vy? Byli jste už někdy v Pardubicích?