Máte nízké příjmy? Zkuste nebankovní hypotéku!

Velkou překážkou v tom, jak se dostat k potřebným penězům, mohou být pro mnohé lidi jejich příjmy, respektive jejich bonita. Na posouzení bonity totiž narazíte pokaždé, ať už požádáte o půjčku na libovolném místě. Zohlednit bonitu žadatele, a tedy to, zda bude či nebude v budoucnosti schopný své finanční závazky splácet, je dokonce podmínkou, která je všem poskytovatelům uložena ze zákona. Ovšem nikde není řečeno, jakým způsobem má být posuzování nastaveno, a jak moc má být stanovená hranice přísná.
mince s dírou, pokrčená bankovka
Pokud jde o banky, tak ty stanovily hranici bonity pro poskytnutí půjčky tak přísně, a tak vysoko, že je jí jen málokterý žadatel schopný vyhovět. V praxi to vypadá tak, že banka mnohé vaše příjmy neuzná, vaše výdaje nafoukne, a některé vaše další výdělky do výpočtu ani nezahrne. Třeba proto, že výdělek z dohody o provedení práce nepovažuje za stabilní, a podnikání s daňovým paušálem je podle bankovních úředníků vysoce riziková záležitost. Takže podtrženo a sečteno, příznivou bonitu bude mít za takových podmínek snad jen ten, kdo vydělává balík a má minimální výdaje https://byznys.lidovky.cz/prazan-vydelava-na-novy-byt-pres-12-let-rocni-plat-vystaci-jen-na-koupelnu-14x-/firmy-trhy.aspx%3Fc%3DA171114_122527_firmy-trhy_kopp třeba proto, že nemá žádnou rodinu, navíc má i slušné finanční rezervy. Půjčku tedy v bankovní praxi získá především ten, kdo ji ze všech nejméně potřebuje.
hromádka bankovek zboku, detail
Naštěstí jsou tady nebankovní společnosti, a ty mají pochopení pro běžný život, jaký ve skutečnosti je. Proto po žadatelích o úvěr nechtějí nemožné, ale vystačí si s tím, že jejich příjmy rozumně převyšují výdaje.
Dokonce zde můžete získat i hypotéku bez doložení příjmu http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/! Ovšem nemylte se, není to tak, že byste svou finanční bilanci nemuseli doložit, ale tak, že je možné tolerovat i trochu nižší bonitu. A to znamená, že dosáhnete na půjčku, i když vás v bance odmítli. Ba co víc, nebudete si muset kvůli jejím podmínkám lámat vaz, postačí vám ručení solidním nemovitým majetkem.