Uzavíratelné sáčky poslouží hlavně doma

Sáčky s uzavíracím zipem se proslavily v mnoha různých situacích, dokonce i pro zabezpečení mobilního telefonu před vlhkostí a vodou v kuchyni při vaření nebo na pláži u vody.

Malování bytu

Malování svépomocí je běžnou českou zvyklostí, jen zlomek lidí si nechává sjednat na tyto práce profesionála. V hobby marketech a dalších specializovaných obchodech vám také namíchají barvu podle potřeby a tak si snadno vyzdobíte byt dle svého. Do uzavíratelných sáčků můžete uložit zbytky barev, které budete ještě pár dnů či týdnů potřebovat, jsou to ty situace, kdy např. instalujete v pokoji poličku, stojan na květiny, dekorativní předměty, garnýže a svítidla a v průběhu instalací se tu a tam objeví škrábanec, oděrka či otvor, který zatmelíte, vybrousíte a přetřete barvou. Jak tmely, tak i zbytky barev se v sáčku dobře skladují, vytlačíte z nich vzduch, tím pádem neoxidují a uchovají si v temné místnosti (skříni) svůj původní odstín.

malování bytu

Hnojiva a substráty

Hnojiva, přípravky a postřiky na rostliny a také namíchanou zeminu s pískem, rašelinu či běžný substrát potřebujete někde skladovat. Sáčky a pytle se zipem jsou dostatečně pevné, uzavírací mechanismus dobře těsní a chrání obsah před průnikem do okolního prostředí. Zvláště pak hnojiva a chemikálie musí být dobře uzavřené a tak se vyplatí je nejprve vložit do sáčku a teprve pak uložit v krabici či dóze. To samé se týká desinfekce a úklidových prostředků v domácnosti, při provozu vířivky a bazénu atp. Pamatujte na bezpečnost svou, ale i vašich dětí a domácích zvířat.

zahradní substrát

Potraviny

Ať už jste doma, nebo se pohybujete venku, cestujete do práce či na výlet, uzavíratelný sáček je dobrým průvodcem. Bezpečně chrání, je zdravotně způsobilý (veškeré polyetyleny LDPE mají zdravotní atest) a takto v nich můžete mít ovoce, zeleninu, chléb s pomazánkou, směs oříšků, v podstatě cokoli. Sáček je hlavně levný a dá se použít vícekrát, stačí jej propláchnout vodou se saponátem a nechat vyschnout.