Vyberte si to správné řešení

Je přirozené, že chce každá žena dostatek pozornosti, kterou si zaručeně zaslouží. Je mnoho faktorů, podle kterých posuzujeme své okolí- obličej (a s tím související make-up), vlasy, úsměv, postava a také hezky upravené nehty.

Udělat dobrý první dojem nemusí být tak lehké, jak se na první pohled může zdát, protože hodnotící hodnotí celek, ne jednotlivé části. Pozorují i detaily, jako je například dobře udělaná manikura.
retro vzhled.jpg

Jednou u největších nevýhod nalakovaných nehtů je to, že lak na nehty vydrží vypadat krásně pouze krátkou dobu. Po třech dnech se začne oloupávat, což nedělá dobrý dojem a vypadá to nevzhledně.

Co tedy dělat pro dokonale vypadající ruce?

Můžete se samozřejmě rozhodnou pro obyčejný lak na nehty. Mezi jeho výhody bezpochybně patří fakt, že se vaše nehty nezničí a po odlakování budou stále zdravé. Další výhodou je i sundání v případě, že se vám barevné nehty přestanou líbit. Barvy můžete měnit každý den podle nálady. Nemusíte nikam chodit a můžete si nehty udělat v pohodlí domova. Největší nevýhodou je loupání laku (tedy krátká životnost).

Návštěvu nehtového studia bere mnoho žen jako zasloužený odpočinek. Nevýhodou je to, že po umělých nehtech můžete mít zničené vaše nehty a také cena, která je vyšší než u lakování nehtů doma lakem na nehty. Další nevýhodou je to, že salon musíte navštěvovat 1x do měsíce a udělat nehty trvá 1 – 2 hodiny, což je poměrně hodně času v této uspěchané době. Výhodou jsou krásně vypadající nehty, které se neloupou, málo kdy se zlomí a vypadají dobře zkrátka za každé situace.
káva v dlaních.jpg

Kompromisem mezi těmito dvěma variantami může bát domácí nehtové studio. Ze začátku to bude sice těžké, ale rozhodně nebudete litovat, protože si uděláte sama krásné nehty, to vše navíc v pohodlí domova.