Vyčistěte si vodu snadno a rychle


Ať už čerpáte studenou i teplou vodu z jakéhokoli zdroje, tak se vždy můžete postarat o to, aby byla skutečně čistá a tím pádem také nezávadná pro váš organismus. Způsobů, tak toho dosáhnout je hned několik. Můžete si k těmto účelům pořídit produkty, které vše udělají za vás a zajistí vám nejvyšší kvalitu. Lze si myslet, že z kohoutku vytéká zdravotně nezávadná tekutina, ale jistí si tím můžete být jen v případě, že si ji přefiltrujete.

 dešťová voda


Úprava studny i kohoutku


Pro úpravu i úsporu této životadárné tekutiny můžete využít mnoho prostředků. Zvolit si můžete klasické filtry a varianty do pračky, systém na změkčení, sprchové hlavice proti chlorovému zápachu a chutě, anebo úsporné antivápenné perlátory.

 

Pokud budete chtít využít spíše přírodní možnosti, tak máte také šanci. Existuje ekologický a dokonale přírodní způsob, jak dosáhnout čisté tekutiny, a tím je aktivní uhlí pro přirozenou filtraci. Jedná se o dřevěnou tyčinku uhlí binchotan, kterou můžete umístit do lahve či karafy. Jedná se japonský produkt, který snižuje množství chlóru, zlepšuje chuť, dodává minerály a vyrovnává pH. Jeden kus stojí přibližně dvě stě korun, ale nebojte. Vydrží vám asi půl roku, takže se vám to vyplatí.

 


Jaké problémy čištěním vyřešíte?


Vodárenské společnosti všem slibují, že je všechno v pořádku a nemusíte se ničeho bát. Voda by měla splňovat veškeré potřebné normy, ale ne vždy je to úplně pravda. Pokud používáte vlastní studnu, tak si pravidelně zvěte odborníka na její kontrolu, ale stejně byste si ji měli i nadále čistit. Bez ohledu na zdroj se filtrací zbavíte:


  • chlorového zápachu i chuti,

  • přebytečných a škodlivých bakterií a virů,

  • dusičnanů.

láhev na pití 

Vaše zdraví je vždy na prvním místě a zanedbávat byste ho neměli ani v tomto případě. Vždy si hlídejte kvalitu a dělejte vše pro její zvýšení. Použít k tomu můžete technologie i přírodu a koupě obojího není vůbec složitá. Vše snadno najdete během pár minut hledání na internetu, kde si to můžete samozřejmě také okamžitě objednat a mít to doma do pár dnů.